Gemeentebestuur

Periode

Huidig

Bestuur & Organisatie

Gemeenteraad

21 zetels
Bekijk pagina
Leden van Gemeenteraad
  1. Astrid Nienhuis Voorzitter
  2. Evert Bunt Griffier
  3. Anne-Marie Apswoude Raadslid
  4. Remco Ates Raadslid
  5. Lusine Bakhshyan Raadslid
  6. Oscar Boeder Raadslid
  7. Hans Boudewijn Raadslid
  8. Marloes Derks Raadslid
  9. Jan Duinker Raadslid
  10. Baris Efe Raadslid
  11. Thera van der Heijden Raadslid
  12. Paul Nielen Raadslid
  13. Romée Pameijer Raadslid
  14. Ems Post-van Zon Raadslid
  15. Antoine Rocourt Raadslid
  16. Vanessa Storm van 's Gravesande-Penn Raadslid
  17. Jan Verhagen Raadslid
  18. Bram Verrips Raadslid
  19. Celmo Vidal Queta Raadslid
  20. Sjors van der Weijden Raadslid
  21. John Wulfers Raadslid
  22. Peter Zoetemeijer Raadslid
  23. Tobias Zwijnenburg Raadslid

College van Burgemeester en Wethouders

Bekijk pagina
Leden van College van Burgemeester en Wethouders
  1. Astrid Nienhuis Burgemeester
  2. Dr. Eveline Stam Wethouder (1e loco)
  3. Anneke Grummel Wethouder (2e loco)
  4. Arianne de Wit-van der Linden Wethouder (3e loco)
  5. Sam Meerhoff Wethouder (4e loco)
  6. Henriëtte de Vos Gemeentesecretaris

Griffie

Leden van Griffie
  1. Evert Bunt Griffier
  2. Solita Groen-Bruschke Commissiegriffier
  3. Edith van der Hoek Commissiegriffier
  4. Jurgen van der Poort Griffiemedewerker
  5. Leonie Visser Griffiemedewerker

Fracties

Fractie VVD

5 zetels
Bekijk pagina
Leden van Fractie VVD
  1. John Wulfers Fractievoorzitter
  2. Remco Ates Raadslid
  3. Lusine Bakhshyan Raadslid
  4. Hans Boudewijn Raadslid
  5. Vanessa Storm van 's Gravesande-Penn Raadslid

Fractie Heemsteeds Burger Belang

5 zetels
Bekijk pagina
Leden van Fractie Heemsteeds Burger Belang
  1. Jan Verhagen Fractievoorzitter
  2. Anne-Marie Apswoude Raadslid
  3. Jan Duinker Raadslid
  4. Baris Efe Raadslid
  5. Ems Post-van Zon Raadslid

Fractie D66

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Fractie D66
  1. Antoine Rocourt Fractievoorzitter
  2. Marloes Derks Raadslid
  3. Paul Nielen Raadslid
  4. Tobias Zwijnenburg Raadslid

Fractie GroenLinks

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van Fractie GroenLinks
  1. Thera van der Heijden Fractievoorzitter
  2. Bram Verrips Raadslid
  3. Peter Zoetemeijer Raadslid

Fractie CDA

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Fractie CDA
  1. Oscar Boeder Fractievoorzitter
  2. Sjors van der Weijden Raadslid

Fractie PvdA

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Fractie PvdA
  1. Romée Pameijer Fractievoorzitter
  2. Celmo Vidal Queta Raadslid

Commissies

Commissie Samenleving

8 zetels
Bekijk pagina
Leden van Commissie Samenleving
  1. Jan Verhagen Voorzitter
  2. Anne-Marie Apswoude Raadslid
  3. Marloes Derks Raadslid
  4. Baris Efe Raadslid
  5. Thera van der Heijden Raadslid
  6. Vanessa Storm van 's Gravesande-Penn Raadslid
  7. Celmo Vidal Queta Raadslid
  8. Sjors van der Weijden Raadslid
  9. Tobias Zwijnenburg Raadslid

Commissie Middelen

9 zetels
Bekijk pagina
Leden van Commissie Middelen
  1. Marloes Derks Voorzitter
  2. Remco Ates Raadslid
  3. Lusine Bakhshyan Raadslid
  4. Oscar Boeder Raadslid
  5. Paul Nielen Raadslid
  6. Ems Post-van Zon Raadslid
  7. Jan Verhagen Raadslid
  8. Bram Verrips Raadslid
  9. Celmo Vidal Queta Raadslid
  10. Tobias Zwijnenburg Raadslid

Commissie Ruimte

9 zetels
Bekijk pagina
Leden van Commissie Ruimte
  1. Remco Ates Voorzitter
  2. Oscar Boeder Raadslid
  3. Hans Boudewijn Raadslid
  4. Jan Duinker Raadslid
  5. Paul Nielen Raadslid
  6. Romée Pameijer Raadslid
  7. Ems Post-van Zon Raadslid
  8. Antoine Rocourt Raadslid
  9. John Wulfers Raadslid
  10. Peter Zoetemeijer Raadslid

Presidium

Bekijk pagina
Leden van Presidium
  1. Astrid Nienhuis Voorzitter
  2. Oscar Boeder Lid
  3. Thera van der Heijden Lid
  4. Romée Pameijer Lid
  5. Antoine Rocourt Lid
  6. Jan Verhagen Lid
  7. John Wulfers Lid

Agendacommissie

Bekijk pagina
Leden van Agendacommissie
  1. Astrid Nienhuis Voorzitter
  2. Remco Ates Lid
  3. Marloes Derks Lid

Vertrouwenscommissie

Bekijk pagina
Leden van Vertrouwenscommissie
  1. John Wulfers Voorzitter
  2. Oscar Boeder Lid
  3. Romée Pameijer Lid
  4. Antoine Rocourt Lid

Werkgeverscommissie

Bekijk pagina
Leden van Werkgeverscommissie
  1. Oscar Boeder Voorzitter
  2. Anne-Marie Apswoude Lid
  3. Hans Boudewijn Lid

Auditcommissie

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Auditcommissie
  1. Paul Nielen Voorzitter
  2. Bram Verrips Raadslid
  3. Ems Post-van Zon Lid

MRA Raadtafel

Bekijk pagina
Leden van MRA Raadtafel
  1. Vanessa Storm van 's Gravesande-Penn Lid
  2. Peter Zoetemeijer Plaatsvervangend lid

Regionale agendacommissie

Bekijk pagina
Leden van Regionale agendacommissie
  1. Peter Zoetemeijer Lid
  2. Tobias Zwijnenburg Lid
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens